Колодки передні гальмівні Ланос сенс фірми LPR Італія ,каталожний номер 05P693
Комплект 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | 05P693 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 127 мм |
| Висота | 48.1 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Chery, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | QQ, Spark, Matiz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ланос |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴/комплект


