Диск гальмівний передній Ланос, Сенс фірми Ferodo ОРИГІНАЛ,каталожний номер DDF151
Діаметр R 13 каталожний номер DDF 151 ,вважається одним з кращих для гальмівної системи Ланос Сенс ,ціна за 1 шт
Місце встановлення: передній міст; D [мм]: 236; висота [мм]: 41; Вага [кг]: 8; Тип гальмівного диска: вентильований; Товщина гальмівного диска [мм]: 20; мін. товщина [мм]: 17; кількість відп.: 6; Центруючий D [мм]: 60; Момент затягування [Nm]: 10;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Ferodo |
| Країна виробник | Великобританія |
| Код запчастини | DDF151 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | DDF 151 |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Висота | 41 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Astra, Lanos, Corsa, Kadett, Vectra, Nexia, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ланос |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴/комплект



