Гальмівні диски передні ваз 2108,2109 виробництва Дорожня карта Харків , в наявності гальмівні диски всіх виробників на групу ваз
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 0986479082 |
| Висота | 42.3 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 98 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр маточини | 13 мм |
| Товщина | 19.7 мм |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з маркою | Богдан |
| Сумісність з моделлю | 2111, Granta, Priora, 2310, 110, 111, 2110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴/комплект


