Підшипник маточини Москвич 2141 передній 256908 виробництва Сибспецдеталь Росія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ССД |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Код запчастини | 256908ССД |
| Сумісність з маркою | Москвич |
| Сумісність з моделлю | 2141 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴


