Підшипник передньої маточини москвич 2141 виробництва Rider Угорщина,каталожний номер 256908
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKL |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Код запчастини | 256908 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | 2141 |
| Сумісність з маркою | Москвич |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Москвич |
| Модель | 2141 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


