Колодка задняя тормозная Ланос Сенс Феродо ,каталожный номер FE FSB335 FERODO, Оригинал комплект 4 штуки
Офіційний постачальник гальмівних колодок на конвеєри,лідер на ринку гальмівних колодок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FE FSB335 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Внутрішній діаметр барабану | 200 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Espero, Astra, Lacetti, Tigra, Lanos, Nubira, Corsa, Kadett, Nexia, Vectra, Epica, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Део |
| Модель | Ланос |
| Сумісність з | Сенс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴/комплект


